Namuose > Naujienos > Turinys
Grafito mirti valymo priemonės
Sep 01, 2017

Grafito Die valymo priemonės
Grafito Die valymas yra grafito mirti priežiūra ir techninės priežiūros pagrindinis procesas, bet taip pat riboja silpnoji grafito mirti išlaikymo. Nes plėtros grafito mirti gamybos greitis yra daug greitesnis nei greitis grafito mirti valymo ir grafito mirti greitai išvalius iš karto po kito paruošti kitą produkciją, taip palikti grafito mirti valymo metu yra gana ribotas. Čia mes pažvelgti į grafito mirti valymo priemonės yra ką.
Grafito mirti valymo Pastaba:
Sisteminė priežiūra grafito mirti yra pagrįsta priežiūros reikalavimai ir techninės priežiūros darbų tęstinumą. "Ekonomiškas" tikslams pasiekti, valymo grafito miršta pažymėtina: plėtoti išsamias grafito mirti valymo programa. Įvairių dalių grafito mirti valymo, spaudos vidaus valymas, šone nuvalykite, kasdieninį valymą, pagrindinės dalies valymas, valymo metodą taip pat skiriasi.
Grafito miršta jau tam tikrą laiką ir atlikti dengimo tyrimai, tokie kaip dengimo drabužiai, sekti žymėjimo ir grafito miršta angas ir ne ventiliuojamas srityse, technikas gali nustatyti tvarką ir dažnumą grafito mirti valymas pagal The todėl apžiūra, svarbu suprasti galiojimo laiką saugiam grafito mirti ir, kad likutinis didėjimas sumą pastabas ir dėvėti grafito miršta vienas žmogus.
Remiantis grafito mirti turi per tam tikrą veiklos ciklą, visi grafito mirti turėtų lydėti atitinkamas techninės priežiūros procedūros ir priežiūros ciklo failo įrašai. Apskritai, vidaus riebalų lygį ir pavara pratraukimo slankmačiai, vidaus veleno smeigtukai ir įvorės, kitų judančių dalių kontrolės yra esminis dalykas užtikrinant stabilų gamybos. Kiti veiksniai, kurie turi įtakos gamybos apimti vandenženkliai ir vandeniui nelaidžių centrai, kurie yra užkrėstos arba užsikemša, kolektorius nutekėjimas, rūdžių ir korozijos dėl nesandarus arba kondensacijos.
Deimantų grafito mirti yra geras atsparumas, aukšta temperatūra vis dar gali išlaikyti stabilių rezultatų, mažiau linkę šiluminio plėtimosi ir susitraukimo šio reiškinio, yra įvairiausių apdirbimo įrankiai geriausias pelėsių gamybos.
Siekiant užtikrinti aukštos kokybės produktų gamybai ir gamybos SPECIFIKACIJOS Bendroji, Dongguan Jie Cheng grafito pažangiosios gamybos ir perdirbimo įranga, pagal griežtai kontroliuojama ir gerinti kokybę apsaugos sistemos teikti klientams aukštos kokybės, visiškai grafito produktų ir grafito mirti. Gaminami produktai yra plačiai naudojami chemijos, mechanikos, metalurgijos, elektronikos ir kitose srityse, ir gauti gerą klientų atsiliepimų.
Grafito mirti perdirbti paviršiaus apdorojimo technologiją, paviršiaus danga, paviršiaus modifikavimo ar Kompozicinės Apdirbimo technologija, pakeisti grafito mirti paviršiaus morfologija, cheminė sudėtis, struktūra ir streso būklę, siekiant gauti ir reikalaujama paviršiaus charakteristikos sistemų inžinerijos. Šiuo metu gamyboje grafito miršta daugiau paraiškų yra daugiausia nitriding, carburizing ir grūdinimas plėvelės nusodinimas.
Nitriding technologijos gali sudaryti puikias paviršiaus, o nitriding procesas ir grafito mirti gesinimui turi gerą koordinavimą, o nitriding temperatūra yra žema, po intensyvaus aušinimo nitriding poreikį, grafito mirti deformacijos yra minimalus, todėl Grafito Die paviršiaus stiprinimas yra nitriding technologijų naudojimą, bet taip pat plačiausiai naudojamas.
Pelėsių grafito carburizing yra pagerinti bendrą stiprumą grafito mirti, t. y. grafito mirti darbinis paviršius su didelio stiprumo ir atsparumo dėvėjimuisi. Pagal dabartines technines sąlygas, atsparios plėvelės nusodinimas (daugiausia įranga) kaina yra didelė, dar tik – keli tikslūs, ilgaamžiai grafito mirti programa, jei naudoti terminio apdorojimo įmonės centras, danga kaina atsparios plėvelės bus galima gerokai sumažinti, daugiau grafito mirti, jei jūs naudojate šią technologiją, galite pagerinti bendrą Kinijos grafito mirti gamybos lygį.
Su pjovimo įrankių ir staklių veiksmingumo gerinimas, pagreitino išankstinis grūdinimas grafito mirti medžiagų technologijų plėtrą. 1980-aisiais, iš anksto atsparios pramoninės pelėsis modulius dalis pasiekė 30 %.