Namuose > Naujienos > Turinys
Priežastys įtrūkimai, grafito mirti perdirbti
Jul 18, 2017Priežastys įtrūkimai mirti grafito apdorojimas

Grafito mirti galima apdoroti grafito mirti. Tai turės įtakos rimtai mechaninių savybių grafito mirti. Grafito mirti bus padalintas kai naudojamas, kurie turės didelę įtaką gyvenimo grafito mirti. Taigi kas sukelia grafito mirti sukietėja ir kreko? Paimkime pažvelgti į elektroninių sukepinimo grafito mirti gamintojai.

(1) grafito Die plieno yra painiojama, o tikrasis plieno grūdinimas temperatūra yra daug mažesnis nei aušinimas temperatūra grafito mirti medžiagos (pvz., GCr15 plieno 3Cr2W8V plieno).

(2) prieš grafito mirti plieno užgęsta, teisingai spherification procesas nevykdomas ir kad spheroidization nėra gerai.

(3) grafito Die grūdinimas šildymo temperatūra yra per aukšta arba šilumos išsaugojimo laikas yra per ilgas.

(4) grafito Die netinkamai dedamas į krosnį, o ji yra linkusi plote prie elektrodo perkaitimo arba kaitinimo elementas.

(5), su grafito mirti su didesnio skerspjūvio keitimu, grūdinimas, šildymo proceso parametrus yra netinkamai pažymėtas, ir ji gali perkaisti, plonų sluoksnių ir aštriais kampais.

Tai sukelia grūdinimas grafito mirti. Tikiuosi, jūs galite padėti mums padaryti grafito mirti. Jie cheng grafito profesinės gaminant visų rūšių grafito produktų ir grafito mirti, įskaitant elektroninių sukepinimo grafito mirti, grafito, ištisinio liejimo formelės, mirkymas mirti grafitas ir Deimantas grafito pelėsių produktų pvz., geresnis rezultatų, klientams už jų. Sveiki atvykę į paklausti, ar būtina.

Grafito Die valymas yra pagrindinis procesas, priežiūra ir grafito mirti. Nes grafito pelėsių gamybos plėtra gerokai greičiau nei greitis grafito pelėsių valymas greitį ir grafito mirti iš karto po greitas valymas ir parengti kitą produkciją, lieka grafito mirti valymo laikas yra gana ribotas. Be to, galime pažvelgti į grafito mirti valymo aplinkybes.

Pastabos valymui grafito mirti:

Sistemingai grafito mirti priežiūra remiasi priežiūros reikalavimai ir techninės priežiūros darbų tęstinumą. Norint pasiekti tikslą, "ekonomiškumo", švarus grafito mirti turi atkreipti dėmesį į: padaryti išsamią grafito mirti valymo planas. Valant įvairių dalių ir grafito mirti, pvz., vidaus valymo spaudos, apliejimo palei kraštą, reguliariai valyti medžiaga, valymo operacijos metodą taip pat skiriasi.

Grafito mirti būtų paleisti ciklą ir po apkala drabužiai, sekti žymekliai ir grafito mirti ir ventiliacijos angos plotas likučių kiekis po bandymo išvaizda techninis personalas gali būti per vizualinė apžiūra, siekiant nustatyti grafito mirti valymas tvarkos ir dažnio. Todėl labai svarbu žinoti grafito mirti saugaus eksploatavimo ciklas ir archyvuoti sukauptus kiekį ir dilimo grafito mirti.

Grafito mirti yra tam tikras veikimo ciklas, o visi grafito pelėsis turėtų lydėti atitinkamas techninės priežiūros procedūros ir techninės priežiūros ciklo dokumentacija. Paprastai vidaus alyvos lygį ir pavara, stumdomas blokas, vidaus ašies pin ir ašies pamušalas ir kitų judančių dalių veikimo sąlyga yra raktas į užtikrinti stabilias gamybos. Kiti veiksniai, turintys įtakos gamybos yra užteršti ar užsikimšimas vaterlinijos ir vandens srovės geriamojo vandens, kolektoriaus nuotėkio, rūdžių ir korozijos dėl vandens nutekėjimo ar kondensato nutekėjimo.