Namuose > Paroda > Turinys
Kalimo aptarimas
Jan 07, 2017

Kalimo procesas turėtų atkreipti dėmesį į kai
1. kalimo procesas apima: pjauti medžiagą į norimo dydžio, šildymas, kalimo, terminio apdorojimo, valymo ir tikrinimo. Mažos dirbtinės kalimo, visi iš kelių kalimo ranka ir nustatyta į nedideles patalpas. Jie yra veikiami kenksmingų aplinkos ir profesinį pavojų ir sunkiųjų kalimo dirbtuvėse, pavojus priklauso nuo darbo.
Darbo sąlygos, o darbo sąlygos kalimo formas gali skirtis, bet kai kurios savybes: vidutinio intensyvumo fizinį darbą, sauso ir karšto klimato aplinkoje, triukšmo ir vibracijos, oro, užterštas dūmų.
2. darbuotojai, kurie yra veikiami aukštos temperatūros oro ir šilumos spinduliavimo, kaip kaupimas šilumos įstaiga, kartu su medžiagų apykaitos išskiriama šiluma šiluma gali sukelti šilumos sutrikimai ir patologiniai pokyčiai. 8 valandų darbo prakaito mažai dujų aplinkoje, fizinio krūvio metu ir priklausomai nuo šilumos pritaikymo 1.5 ~ 5 litrų, arba dar didesnis. Mažas kalvė ar toliau nuo šilumos šaltinių, šilumos streso rezultatas paprastai yra beihaer 55 ~ 95, tačiau sunkiųjų kalimo dirbtuvėse, šalia krosnies ar lašas svoris mašinos darbo taškas negali būti toks didelis, kaip 150 ~ 190. Druska linkęs ir šilumos spazmai. Šaltuoju metų laiku, susiduria su pokyčiais, mikroklimato aplinka gali skatinti prisitaikyti prie tam tikru mastu, tačiau vyksta Greiti ir dažni pokyčiai, gali kelti pavojų sveikatai.
Oro tarša: svetainė gali būti dulkes ore, anglies monoksido, anglies dioksido, sieros dioksido arba su šaknimis Akroleinas, jo koncentracijos, priklausomai nuo krosnių kuras ir yra priemaišų, taip pat degimo efektyvumą, oro srautas bei ventiliavimo sąlygomis.
Triukšmo ir vibracijos:-plaktukas ar žemo dažnio triukšmo ir vibracijos, bet taip pat turi aukšto dažnio komponentai, garso slėgio lygis 95 ~ 115 decibelų. Darbuotojai buvo veikiami vibracijos kalvė, temperamentas ir gali sukelti funkcinių sutrikimų, sumažėjęs ir sauga.